Jdi na obsah Jdi na menu
 


Policejní vtipy

29. 1. 2007

Přijde policajt do masny a ptá se:,,Máte nějaký salám??"..,,Máme jenom točený.."odpovídá prodavačka.,,Tak to ne zapoměl jsem si kelímek."

Vyzve policejt slečnu k tanci a ptá se jí:,,Vy si taky myslíte že jsou policajti blbí??"..To ne ale na hymnu jsem ještě netancovala."

Je bouračka jako hrom. Auto totálně rozmlácený. Přijedou policajti a píšou protokol: "Nohy na silnici, tělo v příkopě, hlava na poli... Ty vole, jaký i se píše ,na poli,?!" ptá se jeden.
Druhý kopne do hlavy a diktuje: "Hlava v příkopě..."

Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek:,,Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět....Dali mi vyskloňovat slovo Paříž.''....,A co jsi napsal?'',,Paříš,pařím,paříme...'',,A co ty?''obrací se na druhého.,,Špatně-píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět.Měl jsem skloňovat slovo zeměkoule, a tak jsem napsal ze mě koule, z tebe koule, z něho koule...''Třetí policajt se usmívá:,,Tak to já dopadl výborně-píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna.Já vyfasoval slovo město..'',,A co jsi napsla?''...Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo.ˇˇ

,,Mám nový trezor,''chlubí se náčelník policajtům, ,,otevírá se pomocí pětimístné číselné kombinace,Mezi námi, jsou to samé sedmičky, ale v rámci utajení vám neřeknu, v jakém jsou pořadí...''

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víte proč mají pol. kulaté baráky

(HoppR, 30. 4. 2007 18:15)

Ab y jim zlodej nemohl zdrhnout za roh.